Vážení zákazníci,

Vítajte na našom novom e-shope.

Tu nájdete aj ďalšie nové produkty.

Sem kliknúť https://carcarpit.sk/sk/

CITROEN VANIČKA DO KUFRA

logo

51 Produkt

Načo a ako slúži tento výrobok?

Cestou domov máte obavy, že objemná taška s nákupom sa vám vysype a rozletí v batožinovom priestore, alebo sa vám rozleje tekutá časť nákupu so zanechaním väčšieho fľaku na čalúnenom povrchu kufra? Ak chcete predísť týmto skutočnostiam a problémom ponúkame vám riešenie zabezpečiť a zakúpiť si na našej webstránke tovar s názvom vanička do kufra. Vanička do kufra vám vynikajúco poslúži aj v prípade, keď v kufri auta vozíte svojho domáceho miláčika, alebo prevážate krehké materiály a prepravu znečistených materiálov. Hlavné črty vaničiek do kufra

Vanička do kufra je vyrobená na presnú mieru batožinového priestoru, špeciálne navrhnutá pre konkrétnu značku a typ vozidla, čiže nemusíte mať obavy a prispôsobovať výrobok znižovaním jeho veľkosti. Umiestnenie a osadenie vaničky je veľmi jednoduché, vaničku len jednoducho umiestnite na čalúnenie kufra v aute. Je vhodné pred osadením vaničky povysávať textilné čalúnenie a vyčistiť prípadné nečistoty vhodným odstraňovačom škvŕn. Nečistoty na čalúnení pokrývajúce váš batožinový priestor, sa dajú odstrániť len zdĺhavou, ťažkopádnou prácou je preto zaručené, že vanička do kufra do batožinového priestoru vás nesklame, pretože nielen chráni pôvodné čalúnenie, ale tiež uľahčí a zjednoduší proces čistenia. Vzhľadom na hmotnosť vaničky do kufra je veľmi ľahké ho vkladať a vyberať z kufra pri čistení. Použitie hadice na čistenie je dokonale vhodné, ako aj čistenie pod vysokým tlakom pri umývaní auta na samoobslužných umyvárňach. Čo treba vedieť pred nákupom vaničiek do kufra: okrem toho, že sú vyrobené na presnú mieru kufra pre jednotlivé značky a typy automobilov, sú bez zápachu, čo znamená, že nesmrdia gumou, nepáchnu a majú vytvorené protisklzové vlastnosti a zóny. Podstatnou vlastnosťou vaničiek je, že majú vytvorenú prírubu a výška ich hrany je medzi 3 a 5 cm. Dôležitou vlastnosťou a funkciou vaničky do kufra je, že zabraňuje a zachytáva unikajúce kvapaliny alebo rozpúšťajúci sa sneh, napr. z lyží, topánok, a nazbieraná špinavá voda môže byť rýchlo vypudená jediným pohybom.

Kvalita materiálu? Aké sú vaše možnosti?

Vaničky do kufra si na našom internetovom obchode môžete objednať na takmer všetky značky domácich i zahraničných automobilov. Pre veľkú väčšinu značiek a typov aút sa vaničky dajú kúpiť v čiernej farbe, ale existuje niekoľko výnimiek napr. niektoré typy BMW, Opel, VW, ktoré je možné objednať aj v béžovej farbe. Pri nákupe si môžete vybrať z troch druhov materiálov a trojakej kvality vaničiek.

Plastová vanička do kufra - je vyrobená z pružného TPE gumoplastu. Stredná vrstva je opatrená protišmykovou vložkou, vďaka ktorej sa prevážaný tovar neposúva po podlahe auta. Obvod vaničky má vysoký okraj 4- 5 cm, s vysokou odolnosťou proti poškodeniu.

Gumená vanička do kufra - má po obvode okraj vysoký do 5cm, je z odolnej gumy, celý povrch je protišmykový s jednoduchou údržbou a tvarovaná podľa kufra auta. Estetický design zaručuje vysoký komfort používania s ľahkou údržbou. Sú vyrobené zo syntetického kaučuku odolné voči chemikáliám a odieraniu.

Design gumená vanička do kufra - vanička je vyrobená z odolnej gumy s dlhou životnosťou, s perfektným designom vyobrazeným tvarom a typom daného auta. Aj design vaničky sú vyrobené z rovnako odolného materiálu, ako gumené autorohože Rigum. Celý povrch vaničky je zabezpečený protisklzovou zónou a protisklzovými vlastnosťami, je presne tvarovaná do kufra pre každú značku a typ vozidla.

Exkluzívna gumená vanička do kufra - vanička sú presne vyrobená na mieru batožinového priestoru každého auta, je odolná a vyrobená z hrubej gumy s dlhou životnosťou. Obvod vaničky je pevný s okrajom do výšky 2 cm. Vyniká moderným vzhľadom a s hladkou textúrou povrchu vaničky. Designovo vhodná s kombináciou autorohoží Gledring. Odporúčame najmä tým, ktorí považujú za dôležité, že keď otvoria batožinový priestor naskytne sa im jedinečný dresingový pohľad.

Tieto trendy výrobky môžete nájsť na web stránkach: autorohoze.eu, alebo carcarpit.sk.