Vážení zákazníci,

Vítajte na našom novom e-shope.

Tu nájdete aj ďalšie nové produkty.

Sem kliknúť https://carcarpit.sk/sk/

FORD TEXTILNÉ AUTOKOBERCE

logo

59 Produkt

Investujte do autokobercov!

Keď sa striedajú ročné obdobia príchodom jari a leta doporučujeme vymeniť gumené autokoberce za iné: ponúkame textilné, velúrové a prémiové. Plánujete predať auto a máte ošúchané autokoberce? Chcete prekvapiť svojho partnera, ktorý je zaľúbený okrem Vás aj do svojho auta a dôležité je pre neho vzhľad interiéru vozidla. Snívate o niečom jedinečnom? Náš webshop vám ponúka vyskladať si autokoberec podľa vlastného vkusu a želania. Zaručujeme, že vami vyskladaný koberec bude odzrkadľovať vašu eleganciu a vkus, zároveň vám zabezpečí komfort, estetiku a praktickú funkciu. Autokoberce objednané na našej webstránke zodpovedajú všetkým požiadavkám originality. Nami vyrobené autokoberce sú odolné a ušité na presnú mieru z kvalitného materiálu a sú opatrené fixačnými prvkami.

Akým spôsobom sa vyrábajú autokoberce?

Na základe vašej individuálnej objednávky vyrábame textilné a design gumené autokoberce vo vlastnej réžii. Skúsenosťami, ktoré sme nadobudli počas našej viacročnej činnosti dokážeme vyhovieť aj náročným zákazníkom a majiteľom zvučnejších značiek a takisto majiteľom ľudovejších vozidiel. Disponujeme s viac než 1 200 ks strihových vzorov kobercov zahrňujúcich všetky značky aút s presnými mierami, ktoré na 100 % pasujú na podlahu daného typu vozidla.

Kvalita tovaru

Naše autokoberce a ich hlavné znaky kvality sú vlastnosti, ktoré garantujú odolnosť, ľahkú údržbu a sú vyrobené z materiálu, ktorý je odolný voči odieraniu. Ponúkame vám pri vašej objednávke dva rôzne druhy a kvalitu materiálov: textilné a velúrové - plyšové s možnosťou zvoliť si rôzne farby, ktoré najviac zodpovedajú vášmu štýlu a interiéru vášho auta.

Je rozdiel medzi textilnými a velúrovými kobercami? Z akej škály ponúk si môžete vybrať koberce? Autokoberce textilné sú hrubé 6-7 mm, svojimi vlastnosťami a kvalitou zodpovedajú pre každodenné použitie. Výber farebnej škály kobercov vám umožní vybrať si zo širokej ponuky tie, ktoré najviac ladia s palubnou prístrojovkou, alebo s čalúnením vozidla: čierne, sivé, tmavo sivé, antracitové a tmavo modré. Autokoberce velúrové sú iné ako textilné, ich hrúbka je 8-9 mm hrubá, estetickejšieho vzhľadu, textília je mäkšia, jemnejšia. Koberec z tohto materiálu odporúčame tým, ktorí chcú mať interiér vozidla designovavší a elegantnejší. Farbu kobercov si môžete vybrať z klasických farieb, ako sú čierne, sivé, tmavo sivé, ale pri tomto materiáli si môžete objednať aj v béžovej farbe, ktoré sú vhodné k autám s béžovými farbami v interiéri vozidla napr. prístrojový panel, autopoťahy, alebo čalúnenie. Výberom hociktorého materiálu či farebnej škály a objednaním ďalších doplnkov vám zabezpečíme jedinečnosť autokobercov. Lemovania po obvode kobercov sú dostupné v rôznych designových farbách (pepitované, páskované), farebné nášľapníky podľa vlastného vkusu, prípadne si môžete dopriať výšivky na želanie aj v dvoch veľkostiach na textilný autokoberec. Nemáte fixáciu na podlahe vášho auta? V tom prípade vám vieme ponúknuť na individuálnu požiadavku náhradné riešenie a to dodatočne osadiť fixačné krúžky na podlahu vozidla, alebo fixácia upevnenia koberca pomocou suchého zipsu. Na predĺženie životnosti textilných autokobercov je výhodné objednať si na koberec tzv. nášľapník, ktorý sa najviac ošucháva pod pedálmi. Naši pracovníci v priebehu výroby našívajú nášľapník na tú časť, ktorá je pod nohami na strane vodiča.

Čistenie autokobercov

Uvažujete nad otázkou počas kúpy textilných autokobercov, ako ich čistiť? Čistenie kobercov je veľmi jednoduché niekedy stačí dôkladne povysávať vysávačom, pri silnejšom znečistení prejsť vlhkou kefou, alebo oplach hadicou alebo vysokotlakým umytím. Prať koberce v práčke sa neodporúča.

Vyberte si textilné autokoberce od nás

Máte radi svoje auto a záleží vám na kvalite autodoplnkov a kvalite materiálov? U nás máte možnosť na individuálne zostavenie vašej objednávky autokobercov do svojho auta. Odporúčame ich všetkým zákazníkom, ktorí sú zaľúbení do svojho auta, ale aj tým, ktorí si potrpia na originalite a zachovaní továrenského stavu auta.