Vážení zákazníci,

Vítajte na našom novom e-shope.

Tu nájdete aj ďalšie nové produkty.

Sem kliknúť https://carcarpit.sk/sk/

CITROEN GUMENÉ AUTOROHOŽE

logo

55 Produkt

Gumené autorohože pre všetky značky aút

Vodičom sú gumené autokoberce neodmysliteľnou súčasťou svojho auta počas celého roka, ale hlavne nástupom jesenného počasia a v zimnom období. Gumené autokoberce sú prispôsobené rôznym podmienkam počasia, chránia vaše auto pred vlhkosťou a znečistením počas každého ročného obdobia. Pre každú značku auta si môžete vybrať z viacerých designových ponúk autokobercov na podlahu vozidla, ktoré sú pre vás najvyhovujúcejšie a zaručujú popri presných mierach aj záruku kvality gumených autokobercov. Môžete si vybrať a máte k dispozícii v ponuke gumené autokoberce s rôznymi designovými vzormi, ako kockované, vzory s dezénmi pneumatík a vzory z plastových medníkov na vysokej kvalitatívnej úrovni, ktoré dovážame z viacerých európskych štátov. Na našom internetovom obchode vám vieme ponúknuť gumené autokoberce k niektorým značkám vozidiel aj v béžovej farbe samozrejme popri klasickej čiernej farbe.

Vlastnosti gumených autokobercov

Popri rôznych vzoroch, hlavnými a podstatnými znakmi gumených autokobercov sú: koberce sú bez zápachu, fixačné prvky sú továrensky vyrobené a majú protišmykové vlastnosti, čo je základnou podmienkou bezpečnej jazdy. Okraje autokobercov sú po obvode vysoké 1.5 cm, ktoré zabraňujú presakovaniu vody počas sneženia v zimných mesiacoch na podlahu čalúneného koberca v interiéri vozidla. Osadenie a umiestnenie do auta je veľmi jednoduché, nie je potrebné použiť žiadne náradie, pretože koberce sú vyrobené na presnú mieru. Čistenie a údržba autokobercov nie je náročný proces, môže sa umyť hadicou, ako aj vysokotlakým náradím pri umývaní auta na samoobslužných umyvárňach. Pomerne ťažké je odpovedať na otázky zákazníkom, aká je životnosť gumených autokobercov, nakoľko sú rôzne pôsobiace vplyvy a okolnosti na ich životnosť napr. použitá obuv, intenzita používania a iné. Sezónnym striedaním autokobercov dokážete predĺžiť ich životnosť. Nástupom ročných období na jar, v lete až v skorú jeseň vám doporučujeme používať textilné autokoberce, ktoré si môžete vašou individuálnou objednávkou zostaviť na našej webstránke podľa vašich predispozícii pre zvýšenie exkluzivity interiéru vozidla.

Ktorý druh z ponuky gumených autokobercov si vybrať?

Klasické gumené autokoberce - sú dostupné s kockovaným vzorom na koberci a zabezpečenými originálnymi fixačnými prvkami a perforáciami, ktoré sú vhodné na každodenné použitie.

Designové gumené autokoberce – sú s kockovanými, alebo so vzormi plastových medníkov dopĺňajú design vášho auta tiež vhodné na každodenné používanie.

Exkluzívne gumené autokoberce - designovo exkluzívne autokoberce, poskytujú vášmu vozidlu interiérovo elegantný vzhľad. Autokoberce sú bez zápachu s lahodnou vôňou po vanilke a dezénovými vzormi na kobercoch, majú originálne továrensky vyrobené fixačné prvky, ktoré zabraňujú pohybu kobercov po podlahe vozidla. Keď ich porovnávame s normál autokobercami pre niektoré typy vozidiel výrobca zabezpečuje také koberce, ktoré na strane vodiča siahajú až po čelo sedadla, čim chránia čalúnenie.

Béžové gumené autokoberce - je pre vás dôležitá harmónia a súlad farieb potom vám doporučujeme autokoberce, ktoré sú opatrené vzormi plastových medníkov, béžovej farby a obsahujú továrensky osadené fixačné prvky.

Skladové zásoby - disponuje pomerne s veľkými skladovými zásobami gumených autokobercov nezávisle od značky a typu, preto vám vieme zabezpečiť dodávku vami vybratých gumených autokobercov v krátkom čase. Je však možné, že na sklade práve nemáme vami objednaný tovar, ale dokážeme vám ho zabezpečiť v horizonte max. 1,5 týždňa.